Režim Chráněný zákazník

Co vlastně znamená...

Režim chráněný zákazník zbavuje klienta všech práv a povinností v oblasti dodávky energií do jeho nemovitosti, s výjimkou pravidelné úhrady záloh, které si nastaví dle své potřeby. Převod odběrů a vyřízení veškeré administrativy je na naší straně.

Podpisem generální plné moci, kterou s Vámi ověříme na nejbližší poště nebo úřadu a opisem stavů měřidel Vašich energií končí Váš podíl na celém procesu. 

Zajistíme smlouvy o distribuci, dodávce, službách a správě měření. Jednou pro vždy. 

Každý další podomní prodejce nebo firma, kteří u Vás zazvoní s čímkoliv, zatelefonují, nebo osloví písemnou formou, jsou nuceni konfrontovat s nabídkou naši společnost a při takovém rozhovoru žádné fígle ani podvůdky nefungují. 

Režim Chráněný zákazník funguje stoprocentně...

Komu je určen....

Především cílíme na klienty, kteří řeší hrozící sankce nebo už jsou v kolečku výhružných dopisů od všech možných šmejdů na trhu. Drtivá většina našich klientů jsou rodiny a obyčejní zákazníci, u kterých koluje po republice kontaktní telefon z jedné firmy na druhou a "dveře se u nich netrhnou". Uzavření mnoha smluv, důvěra ve sliby obchodních zástupců, jak za Vás vše vyřídí, když podepíšete další smlouvy a samozřejmě moderní podvodné aukce nebo hromadné výběry dodavatele, to všechno vede koncové odběratele nakonec k našim dveřím. Pomáháme v rámci možností trhu a pravidel hry.

Pakliže jste zákazník, který energetice nerozumí, nemá na ni čas a nebo chuť se ní zabývat a chcete se finálně zbavit veškerých těchto starostí, pak je tento režim určený pro Vás. 

Převod odběrných míst na naši společnost z Vás udělá pasivního zákazníka, který rozhoduje na základě našich informací a je prvním článkem v řetězu operací, které s ním vždy konzultujeme...